سفارش فوری به صورت 24 ساعته

سفارش تحقیق فوری ❤️ انجام تحقیق دانشجویی 100% تضمینی

سفارش تحقیق فوری و انجام تحقیق دانشجویی با کیفیت عالی و در کمترین زمان ممکن. انجام تحقیق در تمامی موضوعات با قیمت استثنایی را در جاوید سرویس تجربه کنید. جهت تعیین قیمت و مدت زمان انجام کار با ما در واتساپ یا تلگرام و یا از طریق پیام کوتاه در ارتباط باشید.

سفارش تحقیق دانشجویی

دو نوع تحقیق داریم:

در کار تحقیقی میدانی محقق به صورت میدانی­ خود به جمع آوری مطالب، مصاحبه، مشاهده، آزمایش و… به جمع آوری منابع می پردازد و پس از تهیه منابع مورد نیاز، آن ها را پردازش و تحلیل می­کند و نتیجه می­گیرد.

در کار تحقیقی کتابخانه ای سر و کار محقق با کتاب ها، مجلات و مقالات است. وی ناگزیر باید به صورت منظم و هدفمند به جمع آوری مقدمات و منابع و… بپردازد. اگر به صورت روشمند و منظم کار نکند نمی­تواند مقصد و مطلوب خود را از لابلای انبوه منابع دریابد و مفاهیمی را که نامنظم است به درستی تحلیل کند.

از این رو در این جا به صورت کلی نکاتی در زمینه طرز تهیه پروژه و تحقیق ارایه می شود. امید است برای خواننده گرامی مفید واقع شود. هدف ما بیان کامل روش تحقیق در چند صفحه محدود نیست، بلکه تنها ارایه چارچوب کلی است.

سفارش تحقیق دانشجویی۱- انتخاب موضوع

موضوع تحقیق انتخابی شما اولا باید مورد علاقه تان بوده و ثانیا در آن مورد معلومات حداقل اجمالی داشته باشید. موضوع انتخابی شما یا باید به نحوی ابهام داشته باشد و شما بخواهید مساله ای را برای دیگران رفع ابهام نمایید و یا این که موضوع مورد نظر شما ابهام ندارد، بلکه ممکن است ده ها کتاب و مقاله در آن مورد به نشر سپرده شده باشد؛ ولی شما روش بهتر و ساختار زیباتر و راه میانبر تری را در زمینه مزبور یافته باشید و ویژگی خاصی را برجسته کنید. هدف تان این باشد که مطالب را به شیوه مناسب تر، منظم تر و احیانا با نتایج بهتری ارایه نمایید.

برای الگو گیری در انتخاب موضوع تحقیق در دوره دانشجویی بهترین منبع مقالات و کتب تخصصی و اینترنت است؛ چون مقالات و مقالات اینترنتی به ابهامات و موضوعات خاص و معمولا جدید و به روز می­پردازد، در حالی که کتاب ها بیشتر به کلیات و مباحث فراگیر سر و کار دارد و وارد موضوعات ریز نمی شود.

تهیه نقشه و ساختار کلی تحقیق

مطالعات غیر منظم حتی در موضوع خاص وقت تلف کردن است. مطالعات باید در راستای تهیه نقشه و همراه با یادداشت باشد. بهترین منبع برای الگو گیری در تهیه پلان، کتاب ها هستند نه مقالات، که اگر دو یا سه و یا چند کتاب بخوانید چارت اصلی به دست شما می آید. این ساختار حرف نهایی نیست؛ بلکه تنها اسکلت ساختمان تحقیق شما است و ممکن است در جریان تحقیق تغییر پیدا نماید. بهترین نقشه ها از دید بسیاری از استادان، نقشه فرانسوی به صورت درختی است که تنه درخت دو شاخه دارد و هر شاخه دو شاخه دیگر. امتیاز این شیوه این است که دید کلی از مطلب بیرون می دهد.

نمونه ای آمریکای که با شماره گذاری با اعداد است مانند ۱-۱ و ۱-۲و ۱-۱-۱ و …است.

پس از مطالعات لازم، عناوینی را که با استفاده از مطالعه اجمالی کتب مربوطه یافته اید لیست کنید و از درشت به ریز به این صورت چارت بندی نمایید البته باید یاد آوری کرد که مهمترین وظیفه در این مرحله تهیه لیستی از عناوین اصلی وحتی الامکان عناوین فرعی تحقیق آتی شما است:

بخش
فصل
مبحث
گفتار
بند ۱-…
الف، ب ….

جمع آوری اطلاعات و تهیه منابع

با مطالعه اجمالی در موضوع مورد تحقیق در مرحله نخست کتابها بعد مقالات  و… را طبق شماره لیست کنید و بر اساس همان لیست مطالعه و فیش برداری نمایید. لیست منابع باید با مداد تهیه و تنظیم شده باشد چون ممکن است تغییر کند و کم و زیاد شود و یا مطالبی به صورت ملاحظات به آن افزوده شود. در لیست منابع باید هر منبع با تمام مشخصات از قبیل نام کتاب، نام نویسنده، جلد، مترجم، ناشر، نوبت چاپ، محل نشر، سال نشر، بیاید و شماره گذاری شود تا محقق در مرحله فیش برداری مجبور نباشد در هر ارجاع آدرس کامل بنویسد بلکه با آوردن علائم اختصاری مثلا (ک) برای کتاب و شماره خاص آن و صفحه ای کتاب اکتفا نماید. نکته دیگر این که هرگز به ارجاعات دیگران و نقل قولهای آنان از منابع دیگر اکتفا نکنید، بلکه حتما به خود منابع مراجعه نمایید. زیرا چه بسا که برداشت منبع واسطه اشتباه باشد و یا سلیقه شما فرق کند.

فیش برداری یا یادداشت برداری و خلاصه

نمونه فیش های کوچک معمولی را تجویز نمی شود. برای هر عنوان که در چارت پلان یا طرح تحقیق خود تهیه کرده اید یک برگه کلاسور (یا کاغذ آچهار) در نظر بگیرید که در بالای آن عنوان را بنویسید و در زیر فیش برداری کنید به این صورت که اول کتاب ها را با علامت اختصاری ( ک۱- ک۲- ….) در مرحله بعد مقالات را با علامت اختصاری(م ۱- م۲و…) فیش برداری نمایید. هریک از کتاب ها و مقالات ذکر شده در لیست منابع تان را بر اساس اهمیت، قدمت، و اتقان و دیگر ملاحظاتی که احیانا خود تان دارید، از اول تا آخر بخوانید و به ترتیب ( اول کتاب ها بعد مقالات) در برگه های مورد نظر در زیر عناوین که از طرح مقاله تهیه کرده بنویسید.

سفارش تحقیق دانشجویی

۵- نوشتن متن اصلی تحقیق

پس از تهیه پلان و طرح مقاله و لیست منابع و تکمیل فیش برداری، شروع به نوشتن اصل مقاله نمایید (بدون مقدمه و نتیجه گیری چون مقدمه و نتیجه باید پس از نوشتن اصل مقاله تهیه شود). در هر عنوان از عناوین اصلی و ریز عنوان های یک تحقیق سه چیز فراروی محقق محترم قرار می گیرد که بایستی طرح و بررسی نماید:

الف) طرح مطلب و ارایه فشرده دیدگاه های اندیشمندان مطرح در آن فن.

ب) تحلیل و واکاوی دیدگاه ها و ارایه دیدگاه خود.

ج) جمع بندی مطالب ارایه شده در ذیل آن عنوان.

کل متن تحقیق شما باید از یک سیر منطقی برخوردار باشد؛ به این معنا که بخش یا فصل های آغازین به امور کلیات و عمومی آن موضوع بپردازد و نقش تمهیدی و زیر سازی برای هدف اصلی و سخن اصلی تحقیق شما داشته باشد. در بخش های بعدی یا فصل های میانی مقاله باید آن سخن اصلی و لب مطالب بیان و تحلیل شود. در بخش ها یا فصل های پایانی نیز سیر تحقیق و رساله شما باید رویکرد رو به پایان داشته باشد؛ یعنی اندک اندک دامنه بحث ها را جمع کند.

مثلا:

– مقدمه
– تاریخچه
– بررسی انواع نظریه ها
ـ روش و اصول مختلف
ـ شرح کامل متغیر ها
ـ مقایسه
ـ نتیجه گیری
ـ پیشنهادات
و….

سفارش تحقیق دانشجویی

۶- رفرنس ها و زیر نویس ها

یادتان باشد که رفرنس و ارجاع دادن به منابع و آثار دیگران ارزش کار شما را نه تنها کم نمی کند بلکه بر گرانسنگی آن می افزاید و نشان می­دهد که شما برای تهیه آن به اندازه کافی زحمت کشیده اید. کپی برداری از نوشته های دیگران بدون ذکر نام مولف اصلی نوعی سرقت معنوی است، ولی لازم نیست هر ایده ای را که به نحوی از نوشته ای­ می­گیرید آن را هم در جمع زیر نویس های خود بیفزایید.

ارایه مطالب به صورت نقل قول از آثار دیگران به دو صورت می باشد:

الف) نقل قول مستقیم :
در صورتی که مطلب ارایه شده از منبع مرجع برای تحقیق شما خیلی مهم باشد بایستی عین آن را به صورت مستقیم داخل گیومه (یعنی علامت« ») در تحقیق خود بیاورید و پانویس بزنید. قابل توجه این که در نقل قول مستقیم نباید افراط شود.

ب) نقل قول غیر مستقیم:
نقل قول غیر مستقیم آن است که فشرده یا برایند مطلب را که محقق دیگر در اثر خود آورده است مطرح کنید و آن را در زیر نویس ارجاع بدهید. ارجاعات شما در زیر نویس به این صورت باشد: نام خانوادگی (بعضی نام را اول می آورد)، نام، نام کتاب، مترجم، جلد، ناشر، محل نشر، سال چاپ، صفحه .
باید در انتهای رساله تحقیقی خود حتما باید کتابنامه یا لیست منابع و مآخذ داشته باشید که در آن جا مشخصات کامل اثر و صاحب اثر را بنویسید همانند مورد اول.

زیر نویس ها کار برد های فراوان دیگر نیز دارد مانند: توضیح کلمات و اسامی مغلق، آوردن معادل واژه ها به زبان دیگر، توضیحات ضروری که آوردن آن در متن لازم نیست و…

سفارش تحقیق دانشجویی پیشگفتار

پیشگفتار همانند مقدمه بعد از پایان اصل تحقیق، مقاله یا پایان نامه تهیه می­ شود. در پیشگفتار باید مطالب زیر مورد بحث قرار­گیرد:

الف) تاریخچه بحث و سابقه آن.

ب) اهمیت بحث و موضوع مورد تحقیق.

ج) ارایه مسایل و پرسشهای که در تحقیق مطرح شده است. نحوه تهیه منابع و مشکلات موجود در راه تهیه مطالب و بیان تلاشها و همکاری های احتمالی دیگرمحققین.

د) فرضیه یا فرضیه ها در راستای ارایه ضرورت تدوین تحقیق.

ه) تشکر و تقدیر از …

باید توجه داشت که وجود پیشگفتار در هر نوشته ی ضرورت ندارد.

سفارش تحقیق دانشجویی

۸- مقدمه

مقدمه حاوی سلسله مباحث مقدماتی می باشد که مرتبط با مباحث اصلی در تحقیق مطرح است، مانند تعاریف، شبه تاریخچه و… حجم مقدمه با توجه به اقتضای ضرورت و حجم خود تحقیق کم یا زیاد می شود، اما حداقل موارد زیر باید در آن رعایت شود:

الف) طرح موضوع.

ب) انگیزه انتخاب موضوع.

ج) سولات اصلی تحقیق.

د) هدف از تحقیق و فرضیات مطرح شده اعم از این که مورد قبول نویسنده باشد یا نباشد(جملات اخباری کوتاه که نویسنده در صدد رد یا اثبات آن است).

ه) بیان حدود تحقیق(دفع دخل های مقدر).

و) موانع تحقیق.

ز) تبیین و توجیه پلان.

۹- نتیجه

گرچه ممکن است شما در امتداد هر یک از عناوین ریز یا درشت تحقیق خود نتیجه گیری داشته باشید، ولی در نتیجه گیری کلی، شما از کل مطالب فشرده و هدف آن را بیان می کنید که در آن دو چیز بیش از همه مهم است:

الف) ذکر خلاصه یافته ها و دستاوردهای تحقیق.

ب) ارایه پیشنهادات و راهکارها که در حقیقت مهمترین بخش تحقیق شما است.

سفارش تحقیق دانشجویی فهرست ها

فهرست مطالب بایستی در آغاز تحقیق بعد از صفحه بسم الله بیاید ولی فهرست منابع و دیگر فهرست ها در آخر ذکر می شود. در صدر منابع، فهرست کتاب ها قرار می­ گیرد. از میان کتاب ها به صورت الفبایی دانشنامه ها و کتب مرجع جدا می­ شود. کتب چاپ شده به زبان های مختلف از همدیگر تفکیک می ­شود. پس از کتاب ها پایان نامه ها و سپس مقالات. در منابع باید تمام جزییات ذکر شود.

فهرست صفحات مربوط به خود فهرست و پیشگفتار با حروف ابجد است و بعد از آن جزء مقاله و به صورت معمول با عدد می ­باشد.

سفارش تحقیق دانشجویی

متفرقه سفارش تحقیق دانشجویی

الف) فهرست علایم اختصاری استفاده شده در تحقیق قبل از فهرست اصلی و قبل از مقدمه آورده شود.

ب) آوردن پیشگفتار اختیاری است. پس از پیشگفتار واره نامه و چکیده در حدود ۱۵۰ الی ۲۰۰ کلمه.(چکیده چیزی شبیه نتیجه گیری و عصاره مقاله شما است، طوری که اگر بنا باشد مقاله شما در یک پاراگراف معمولی بیان شود، همان چکیده است.)

ج) صورت کلی تحقیق بدین شکل اسکلت بندی شود:

۱- عنوان پشت جلد،

۲- صفحه بسم الله،

۳- صفحه تقدیر و تشکر و تقدیم( اختیاری)،

۴- صفحه یا صفحات فهرست.

۵- پیشگفتار (اختیاری).

۶- واژه نامه (آوردن و تبیین واژه ها و کلمات کلیدی، پرکاربرد و یا مغلق).

۷- چکیده (اختیاری).

۸- مقدمه.

سفارش تحقیق

سفارش تحقیق

سایت دانلود مقاله با گردآوری تحقیق و پروژه های علمی و ترجمه آنها به زبان فارسی دانشجویان را در زمینه تحقیقات کمک میکند.


بسیاری از استادان در مورد موضوعات مختلف از دانشجویان تحقیق و کار کلاسی می خواهند و بدلیل کم بودن تایم دانشجویان سایت دانلود مقاله به آنها کمک میکند تا در مورد

موضوع مورد نظرخود مقالات و تحقیقات علمی روز دنیا را بدست بیاورند و با مطالعه آنها بتوانند در تحقیق دانشجویی خود موفق عمل کنند.

فایل تحقیقات در قالب فرمت word در اختیار دانشجویان و افراد جویای علم قرار میگیرد تا اگر نیاز به تغییراتی داشتند به راحتی بتوانند این تغییرات را اعمال کنند.

 


 

تمامی مقالات علمی در سایت دانلود مقاله به صورت دسته بندی قرار گرفته است بدین صورت که دانشجویان در دسته بندی ها گزینه مربوط  به رشته تحصیلی و یا

رشته مرتبط با موضوع مقاله مورد نظر خود را انتخاب می کنند و با کلیک بر روی آن تمامی مقالات آن رشته به نمایش در می آید.

 


سپس با مطالعه چکیده و مشخصات مقاله به زبان فارسی و انگلیسی نسبت به خرید آن اقدام می نمایند.


هزینه خرید مقالات برای کمک به تحقیقات دانشجویی و توسعه علم بسیار اندک در نظر گرفته شده است.

 


سفارش تحقیق دانشجویی مزایای استفاده

1- اولین سایت حرفه ای در زمینه مقالات دانشجویی

2- کار کرد آسان با سایت و پر داخت  آنلاین

3- مقالات علمی مهم و کاربردی

انجام تحقیق دانشجویی فوری و با کیفیت

تحقیق بخشی حیاتی از هر سفر تحصیلی است، و به همین دلیل، دانش‌آموزان اغلب ملزم به انجام پروژه‌های تحقیقاتی برای کمک به یادگیری و توسعه مهارت‌های تفکر انتقادی هستند. با این حال، روند انجام تحقیق می تواند برای دانش آموزان طاقت فرسا باشد و اغلب آنها ممکن است ندانند از کجا شروع کنند. اینجاست که سفارش تحقیق و درک قیمت تحقیقات دانشجویی می تواند مفید باشد.

تحقیق سفارشی شامل تهیه یک برنامه و شناسایی مراحل لازم برای انجام تحقیق است. این فرآیند شامل طوفان فکری اولیه، تعیین اهداف یا مقاصد تحقیق، ایجاد یک سوال تحقیق و شناسایی شرکت کنندگان در تحقیق است. بعد از سفارش تحقیق، مرحله بعدی انجام تحقیق است.

انجام تحقیق لیسانس با کیفیت 100 درصد

انجام تحقیق شامل انجام مطالعه برنامه ریزی شده و تجزیه و تحلیل داده های جمع آوری شده است. فرآیند تحقیق ممکن است با استفاده از روش‌های مختلفی از جمله نظرسنجی آنلاین، مصاحبه حضوری، تجزیه و تحلیل داده‌ها و بحث‌های گروهی متمرکز انجام شود. دانش آموزان باید به دقت طرح تحقیق را برنامه ریزی کنند و روش های تحقیقی را انتخاب کنند که به بهترین وجه به سؤال تحقیق آنها پاسخ دهد.

یکی از عواملی که ممکن است بر انتخاب روش تحقیق تأثیر بگذارد، قیمت تحقیق دانشجویی است. اغلب اوقات، دانش‌آموزان ممکن است منابع لازم برای انجام تحقیقات مفصلی که شامل ابزارهای پیچیده جمع‌آوری داده‌ها، نرم‌افزارهای تخصصی یا تجهیزات است را نداشته باشند. به این ترتیب، در نظر گرفتن هزینه انجام تحقیق و شناسایی ابزارهای مقرون به صرفه برای انجام مطالعه بدون به خطر انداختن کیفیت مطالعه ضروری است.

قیمت انجام تحقیق کارشناسی ارشد به صورت فوری

قیمت تحقیق دانشجویی ممکن است شامل چندین هزینه باشد، مانند خرید مواد یا نرم افزار، چاپ اسناد، استخدام شرکت کنندگان در تحقیق، تضمین دسترسی به منابع داده، و پرداخت دستیاران تحقیق. به این ترتیب، دانش آموزان باید بودجه ای برای پروژه های تحقیقاتی خود تعیین کنند، راه هایی را برای کاهش هزینه ها شناسایی کنند و منابع را به طور موثر تخصیص دهند.

یکی از ابزارهای مقرون به صرفه برای انجام تحقیقات، همکاری با سایر دانشجویان یا محققین برای تجمیع منابع و تقسیم هزینه ها است. این می تواند شامل به اشتراک گذاری منابع داده، مشارکت در جمع آوری یا تجزیه و تحلیل داده ها، یا حتی به اشتراک گذاری تجهیزات و نرم افزار باشد. علاوه بر این، دانش آموزان می توانند برای کمک های مالی یا بودجه تحقیقاتی که ممکن است برای حمایت از تحقیقات آنها در دسترس باشد، درخواست دهند.

سفارش تحقیق دانشجویی در سایت جاوید سرویس

یکی دیگر از استراتژی های مقرون به صرفه، استفاده از منابع رایگان یا کم هزینه، مانند نرم افزار منبع باز، منابع داده عمومی و نظرسنجی های آنلاین رایگان است. بسیاری از دانشگاه ها همچنین به دانشجویان خود دسترسی به پایگاه های تحقیقاتی و کتابخانه های آنلاین را ارائه می دهند که دانشجویان می توانند از آنها برای ایجاد تحقیقات خود استفاده کنند.

برای به حداقل رساندن بیشتر هزینه ها، دانش آموزان همچنین می توانند از روش های تحقیق جایگزین استفاده کنند که به استفاده از منابعی که ممکن است دور از دسترس آنها باشد نیاز ندارد. این روش ها ممکن است شامل مصاحبه های تلفنی، نظرسنجی آنلاین یا حتی جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده های در دسترس عموم باشد.

بخش خای مختلف یک تحقیق دانشجویی

تحقیق دانشجویی یک فرایند پژوهشی است که به منظور جمع آوری و تحلیل اطلاعات در مورد یک موضوع خاص انجام می شود.

بخش های مختلف تحقیق دانشجویی عبارتند از:

1- مقدمه: در این بخش، دانشجو به خواننده تحقیق خود معرفی موضوع و اهمیت آن را توضیح میدهد. یه تحقیق فوری میخوام

2- پرسش های تحقیق: در این بخش، دانشجو سؤالات خود را درباره مسئله‌ای که قصد دارد بررسی کند، شرح میدهد. تحقیق سریع دانشجویی میخوام

3- فرض های تحقیق: در این بخش، دانشجو فرض های خود را درباره پاسخ به سؤالات تحقیق خود شرح میدهد. سفارش فوری تحقیق

4- روش شناسی: در این بخش، دانشجو روش های استفاده شده برای جمع آوری و تحلیل داده ها را شرح میدهد.

5- نتایج: در این بخش، دانشجو نتایج تحقیق خود را به صورت کامل و دقیق ارائه میدهد. تحقیق سریع برای کلاس

6- بحث: در این بخش، دانشجو نتایج خود را با سؤالات تحقیق خود مقایسه کرده و تفسیر میکند.

7- نتیجه گیری: در این بخش، دانشجو به خواننده خلاصه ای از نتایج و پاسخ های به سؤالات تحقیق خود را ارائه میدهد. سفارش تحقیق فوری برای امروز

8- پیشنهادات: در این بخش، دانشجو پیشنهادات خود را برای تحقیق های آینده درباره همین موضوع شرح میدهد. با توجه به بخش های فوق، دانشجو قادر است یک تحقیق کامل و جامع را با استفاده از منابع مناسب و با استفاده از روش های مناسب جمع آوری و تحلیل داده ها، انجام داد. انجام تحقیق فوری برای فردا

امتیاز بدهید page